Lista produktów producenta: Insight

Insight kosmetyki przyjechały do Polski z Włoch i zdobyły serca naszych Klientów indywidualnych oraz salony fryzjerskie. Preparaty cechuje wysoka skuteczność, doskonale pielęgnują i oczyszczają włosy i skórę głowy, regenerują włosy, zmniejszają ich wypadanie. Szeroki wybór produktów takich jak Insight szampon, maska, odżywka pozwala na dobranie kompleksowej pielęgnacji dla każdego. Podstawową pielęgnację uzupełnia kuracja przeciw wypadaniu włosów (loss control treatment) i zabieg przeciwłupieżowy (antidandruff treatment).

Producent Insight do produkcji wykorzystał doskonałe właściwości roślin i stworzył własne uprawy ekologiczne aby zapewnić składniki najwyższej jakości. Ekstrakty roślinne korzystnie wpływają na włosy oraz na skórę głowy, wpływają na ogólną poprawę ich kondycji ale również pomagają w zlikwidowaniu problemów takich jak nadmierne wypadanie włosów, przetłuszczanie włosów czy ich przesuszenie. Innowacją wprowadzoną w Insight jest zastosowanie do produkcji wody ozonowanej, która bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń.

Wśród linii pielęgnacyjnych znajdują się linia nawilżająca antifrizz, linia odbudowująca do włosów zniszczonych Restrucrurizing, kosmetyki do włosów suchych Nourishing i wiele innych, które znajdziecie Państwo poniżej.

NOWOŚĆ PIELĘGNACJA WŁOSÓW O BOGATYM SKŁADZIE PROSTO Z WŁOCH EVERY GREEN    

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji